NFT збираються вторгнутися в Instagram

NFT зараз настільки популярні, що майже всі стрибають на цю підніжку. Насправді, схоже, що Instagram стане однією з компаній, які будуть його підтримувати. В оголошенні на SXSW генеральний директор Meta Марк Цукберг оголосив, що NFT з’явиться в Instagram “найближчим часом”.
Згідно з оголошенням Цукерберга, ” ми працюємо над тим, щоб в найближчому майбутньому перенести NFT в Instagram. Я не готовий як би оголосити, що саме це буде сьогодні. Але протягом наступних кількох місяців з’явиться можливість використовувати деякі з ваших NFT, сподіваюся, з часом ви зможете створювати щось в цьому середовищі”.

Насправді це не повинно викликати здивування, враховуючи популярність технології, тому для Meta має сенс спробувати використовувати її, залучити нових користувачів і зберегти існуючих. Крім того, глава Instagram Адам Моссері раніше заявляв, що компанія активно вивчає технологію.

Тим не менш, ми не впевнені, наскільки добре користувачі Instagram сприймуть новини. Інші компанії, такі як розробники ігор, раніше оголосили про свою власну підтримку NFT, але були зустрінуті величезною негативною реакцією. У той час як технологія і концепція, що лежать в основі NFT, багатообіцяючі, їх вельми спекулятивний характер, особливо з урахуванням того, що вони підтримуються криптовалюта, яка сама по собі також є вельми спекулятивною, викликала чимало суперечок.