Netflix запускає службу гри в Бразилії для абонентів; подивіться, як це працює

Netflix випустила цьому середу (3) ігри службу Netflix Games для Android пристроїв. Платформа пропонує кілька назв для своїх абонентів, які можна завантажити без витрати (також немає реклами або внутрішньоігрових покупок). Перші ігри доступні Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card вибух і гойдається вгору. Щоб отримати до них доступ, просто перейдіть по вкладці Netflix Games на смартфонах або категорії Netflix Games в таблетках. Варто відзначити, що служба йде поступово, щоб користувачі бразильців, а також буде доступний найближчим часом iPhone (iOS).

Спочатку випробуваний в таких країнах, як Польща, Італія та Іспанія, Netflix, Games тепер доступна по всьому світу. При виборі гри в додатку, користувач може завантажити їх в Google Play Store безкоштовно і грати в сам додаток Netflix.

Профілі дітей, тим не менш, не можуть отримати доступ до ігор, і, якщо Користувач помістив PIN-код безпеки вашого облікового запису, необхідно буде ввести його, щоб отримати заголовки. Деякі ігри можуть вимагати підключення в Інтернеті, але багато хто з них також повинні працювати в автономному режимі. Варто відзначити, що не справа доходить до служби потокового гри Xbox Cloud Gaming.

Деякі ігри пропонують пригод, глибоких, як Stranger Things: 1984 і Stranger Things 3: The Game, обидві назви, які вже були випущені до і покладаються на візуальні ретро, які нагадують нам про Nintendo 8-бітові і Super Nintendo, відповідно.

Поки ви не зможете використовувати джойстик, і додаток буде підтримувати сенсорні елементи управління. Є ще обмеження користувачів, які можуть грати в той же час, так як до екранів, які можуть дивитися на зміст. Незважаючи на це, номер не був деталізований компанією Netflix.