iPhone X з USB-C проданий за 86 001 Долар

Якщо вірити чуткам, у Apple може з’явитися майбутній iPhone, повністю вільний від портів. Це означає, що є ймовірність, що Apple може пропустити USB-C і перейти прямо з Lightning на безпортовий. Звичайно, ще потрібно з’ясувати, чи станеться це, але це не завадило інженеру Кену Піллонелу створити свій власний iPhone з портом USB-C.

Модифікований iPhone X був потім виставлений на аукціон eBay, де він подорожчав до 100 000 доларів. Тепер, згідно з доповіддю Gizmodo, аукціон по телефону завершився, де виграшна ставка склала приголомшливі 86 001 долар. Схоже, що там могли бути деякі ставки на жарти/тролів, тому що були деякі ставки понад 100 000 доларів, які пізніше були відкликані.

Тим не менш, 86 001 долар – це все ще великі гроші, і ми не впевнені, чи дійсно переможець буде готовий заплатити за це так багато, так що є шанс, що це може провалитися. Тим не менш, це дуже цікавий і дуже складний мод, який потрібно зняти, і справа не тільки в тому, щоб вийняти порт Lightning і вставити USB-C.

За словами Піллонела, йому довелося фактично переробити Роз’єм Apple C94 і створити спеціальну друковану плату, одночасно змінивши корпус, щоб переконатися, що він підходить для роз’єму USB-C трохи більшого розміру. Це означає, що в це було вкладено багато роботи, і, можливо, ціна в 86 001 Долар може бути виправдана.