iPhone очолює рейтинг, пошук мобільного телефону 5g в Бразилії; ціна падає

Середня ціна на сумісні мобільні телефони з Інтернетом 5G знизився на 5,6% в третьому кварталі цього року, в порівнянні з другим кварталом. Це те, що показує обстеження унікальний зроблено на платформі ракети за запитом вкрадений.

Перед низька ціна обчислюється майстром покупки була$ 1.531. Вже в період з липня по вересень пройшло R$ 1.445. Аукціон 5g запущена в Anatel в цей четвер (04) має привести до збільшення попиту на пристрої, сумісні з технологією.

Мобільний інтернет п’ятого покоління обіцяє швидкість до 100 разів вище, вид на 4G. для цього буде потрібно смартфон може підключитися до нової мережі. Є обладнання, так і для продажу в Бразилії, принаймні в 2020 році.

Підніматися ракети показує пік пошуків з цього питання в другому кварталі, з повною 472 тисяч. Третій квартал пройшов через падіння 29,2%, на загальну суму 334 тисячі досліджень на продукти в цих умовах.

Бразилець, схоже, зацікавлені в хороших пропозицій від моделей, які були підготовлені для майбутнього. Механізм оповіщення ціноутворення компанії були 28.382 нові записи, створені користувачами в квітні-червні і більше 24.878 в наступний період.

Дорожчі моделі як і раніше залишаються найпопулярнішим на платформі. IPhone 12 128 ГБ лідирує в рейтингу, з 35.439 дослідження. Крім того, Apple, Motorola і Samsung також відображаються в рейтингу, як ви бачите нижче.