Google Pixel 6 Може Заряджатися Повільніше, Ніж Ви Думаєте

Коли компанія Google нарешті оголосила про телефони Pixel 6, компанія повідомила, що телефони зможуть заряджатися до 30 Вт. Це не така ж швидкість зарядки потужністю 65 Вт, яку ми спостерігаємо в інших компаній, але це, безумовно,крок вперед у порівнянні зі швидкістю 18 Вт, яку пропонував Google.

Однак, якщо ви сподівалися отримати повну швидкість 30 Вт, Ви можете бути розчаровані. Це відповідно до звіту від Android Authority, який взяв на себе завдання перевірити швидкість зарядки телефону і виявив, що телефони насправді заряджаються максимум на 22 Вт, в середньому на 13 Вт протягом повного циклу зарядки.

Вони протестували його за допомогою різних зарядних пристроїв і зарядних кабелів, включаючи офіційний адаптер USB-C потужністю 30 Вт від Google, і виявили, що ні в один момент часу телефон не наблизився до позначки 30 Вт. Вони також відзначили, що на початку, коли рівень заряду батареї був низьким, телефон споживав більше енергії, але зменшився приблизно до 15 Вт, як тільки заряд батареї телефону досяг 50%.

Неясно, як Google може продавати телефон із підтримкою швидкості зарядки 30 Вт, коли ці тести показують, що він навіть близько не підходить. Компанія ще не зробила заяви про відкриття, але в той же час, якщо ви плануєте придбати Pixel 6, це чудові телефони, просто не очікуйте занадто багато від його швидкості зарядки.