Gmail для iOS нарешті отримує віджет головного екрана “Вхідні”

Одна з корисних функцій віджета полягає в тому, що він дозволяє переглядати інформацію з першого погляду без необхідності відкривати сам додаток. Це означає, що якщо вам потрібно швидко дізнатися, які події настають або яка погода, Ви зможете зробити це, не запускаючи додаток “Календар” або “Погода” на своєму телефоні, що заощадить Ваш час в процесі.

Якщо ви є користувачем Gmail, вам може бути цікаво дізнатися, що Google оголосив про оновлення програми Gmail для iOS, в якому його віджети тепер будуть пропонувати користувачам можливість включати свою поштову скриньку на головному екрані. Це означає, що з першого погляду користувачі зможуть переглядати свої останні електронні листи без необхідності відкривати додаток.

Віджети електронної пошти на iOS не є новими, і є кілька додатків електронної пошти, таких як Spark, які вже пропонують користувачам подібну функціональність. Однак, враховуючи, що Gmail є однією з найбільш часто використовуваних платформ електронної пошти, і багато хто також цінує можливості власного додатка Gmail від Google, це може бути довгоочікуваним оновленням.

За даними Google, очікується, що ці зміни будуть впроваджені в найближчі тижні, тому, якщо ви сподівалися на віджет домашнього екрану “Вхідні”, він повинен бути доступний для вашого пристрою досить скоро.