Fortnite буде Jinx, на правах LOL, щоб відсвяткувати новий серіал Arcane

Jinx, чемпіон League of Legends (LOL), прибув до Fortnite через партнерство між Riot і Epic Games. Новинка доступна з четверга (4) і приносить характер сам по собі, крім інших елементів, що відносяться до серії від Netflix, прем’єра в наступну суботу (6). Це перший раз, коли чемпіон в League of Legends з’явиться в іншій грі, і дія, має на меті відсвяткувати запуск нової анімації. За рахунок цього ж ініціативи, PUBG Mobile також може з’явитися персонажі і елементи з серії у версії 1.7, в середині листопада.

Варто пам’ятати, що наврочити-це головний герой серії поруч з сестрою, Я бачив, і інші імена, відомі у Всесвіті Riot також з’являються у виробництві. Вже в Fortnite тільки чемпіоном був оголошений досі. Гра доступна для безкоштовного завантаження на PC (через Epic games Store), PlayStation 5 (PS5), PlayStation 4 (PS4), Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch і Android телефонів.

Крім того, skin, Battle Royale отримує інші елементи, Jinx, як забрати віяло, Pow-Pow, Спрей Jinx був тут, аксесуар для спини Мавпа мрії Jinx, музика з лобі, дитячий майданчик( Instrumental), екран завантаження, знищення хаотичний і екран завантаження, Ах, Привіт. Всі вони будуть доступні для покупки в магазині Fortnite.

Це перший раз, коли персонаж, League of Legends з’явився в грі, яка не була розроблена компанією Riot Games. Співпраця також відобразиться ігри Riot (League of Legends для ПК, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra і Valorant) доступні в Epic Store.

Запуск Arcane будуть також представлені інші спеціальні заходи, крім прибуття Jinx в Fortnite. Останнім часом Riot оголосила Riotx Arcane, спеціальні заходи, що призведе різні нагороди, режими гри та інші зміни для всіх ігор, розроблених компанією. Для абонентів Amazon Prime Gaming, інших винагород, також доступні, щоб врятувати протягом листопада місяця.