Apple припиняє продаж 5-тисячного ультратонкого монітора LG

Коли Apple припинила випуск свого дисплея Thunderbolt, пізніше вони працювали з LG над створенням серії надтонких моніторів. Тоді, коли Apple в кінцевому підсумку запустила свій Pro Display XDR, компанія продовжувала продавати LG display, але ми припускаємо, що це має сенс, враховуючи, скільки коштує Pro Display XDR у порівнянні з моніторами LG.

Однак тепер, коли був анонсований дешевший студійний дисплей, схоже, Apple вирішила назавжди покінчити з дисплеєм LG UltraFine, оскільки компанія припинила продаж монітора LG UltraFine 5K в своїх магазинах.

Це означає, що якщо ви хочете отримати дисплей у свої руки, вам доведеться спробувати щастя особисто в Apple store або, можливо, у стороннього продавця, який, можливо, все ще продає його. Звичайно, є й інші дисплеї, які будуть відмінно працювати з вашим Mac, але ми припускаємо, що є щось втішне в тому, що дисплей був створений з урахуванням комп’ютерів Mac.

Новий студійний дисплей Apple також матиме роздільну здатність 5k на 27-дюймовому екрані, але має додаткову перевагу чіпсету A13 Bionic, який буде використовуватися для живлення таких функцій, як Center Stage. Є також вбудовані камери та динаміки, що робить його ідеальним для користувачів, які не хочуть підключати додаткові периферійні пристрої до своїх комп’ютерних налаштувань.