Apple відмовляється від злому ідентифікатора особи після заміни екрану стороннього iPhone 13

Днями iFixit підтвердив, що самостійна заміна дисплея iPhone 13 або відправка його в неавторизований сторонній магазин по ремонту, по суті, порушить ідентифікатор особи і змусить його більше не працювати. Природно, це викликало багато негативної реакції, але, схоже, Apple вирішила відмовитися від свого рішення.

Це згідно з доповіддю The Verge, який повідомляє, що Apple повідомила їм, що вони будуть вирішувати цю проблему за допомогою оновлення програмного забезпечення. За допомогою цього оновлення програмного забезпечення користувачі зможуть додавати новий дисплей до телефону без необхідності перенесення мікроконтролера, який був свого роду основним компонентом, який міг призвести до збою Face ID.

Під час демонтажу iFixit вони виявили, що дисплей iPhone 13 пов’язаний з мікроконтролером. Оскільки офіційні ремонтні майстерні мають доступ до фірмового програмного забезпечення, яке синхронізує серійні номери компонентів, це дозволяє їм виконувати заміну екрану, що дозволить Face ID продовжувати працювати.

iFixit зазначає, що користувачі можуть спробувати відключити Мікроконтролер, але, оскільки це складно і клопітно, не багато користувачів або сторонні магазини можуть мати ноу-хау або турбуватися про це. Однак з цією зміною від Apple це більше не повинно представляти проблеми. Apple не уточнила, коли очікується прибуття оновлення, але, сподіваюся, це відбудеться в найближчому майбутньому.