Чіпсет MediaTek Dimensity 9000 Ставить Конкурентів У Незручне Становище

Коли ми думаємо про набори мікросхем, які ви можете знайти в найпопулярніших і найпотужніших смартфонах, ми бачимо їх від таких компаній, як Apple, які використовують свої власні чіпсети серії A в iPhone. Серія Exynos від Samsung також показала непогані результати, і давайте не будемо забувати про Qualcomm, чий Snapdragon 8 Gen 1 живить флагманські телефони 2022 року.

У той час як MediaTek виробляє свої власні чіпсети, ви зазвичай знаходите їх продукти в пристроях нижнього і середнього цінового діапазону, але, схоже, MediaTek збирається дати всім іншим компаніям шанс заробити свої гроші за допомогою набору мікросхем Dimensity 9000.

Згідно з витікаючими тестами чіпсета, Схоже, що Dimensity 9000 набрав 1309 балів в одноядерних тестах і 4546 балів в багатоядерних тестах на Geekbench. Для контексту це краще, ніж Snapdragon 8 Gen 1 в Galaxy S22 Ultra, який набрав 1224 і 3445 балів відповідно, а також наближається до A15 Bionic від Apple, який набрав 1733 і 4751 бали відповідно.

Це повинно турбувати деякі з цих компаній, особливо з урахуванням того, що було висловлено припущення, що Dimensity 9000 буде використовуватися в телефонах вартістю ~ 500 доларів, а це означає, що ці пристрої середнього класу не тільки будуть пропонувати більшу потужність, ніж такі телефони, як Galaxy S22 Ultra, але і будуть коштувати вдвічі менше.

При цьому майте на увазі, що тести дійсно розповідають тільки про одну частину історії і що, крім продуктивності і ціни, існують і інші фактори, які впливають на процес прийняття рішень при виборі нового смартфона.