Хакери Витекли 190 Гб Даних В Результаті Злому Samsung

Отже, не так давно NVIDIA зіткнулася з витоком даних, і в Інтернеті було опубліковано багато інформації, деякі з яких, здавалося, припускали, що NVIDIA може працювати з Nintendo над новим чіпсетом для майбутнього комутатора. Тепер, схоже, Samsung-друга технологічна компанія За останній час, постраждала від аналогічного порушення.

Група, яка взяла на себе відповідальність, Lapsus$, також опублікувала дані на 190 ГБ, які, за їхніми словами, їм вдалося отримати від Samsung. За даними групи, ці дані містять “конфіденційний вихідний код Samsung”, який, мабуть, призначений для кожного довіреного аплету в середовищі TrustZone Samsung.

Для тих, хто незнайомий, тут вирішується безліч складних завдань, таких як апаратна криптографія і контроль доступу, а також алгоритми біометричного розблокування. Він також містить такі дані, як вихідний код завантажувача, вихідний код сервера активації та багато іншого. Це означає, що теоретично ті, хто має доступ до цього коду, потенційно можуть його перепроектувати.

Виступаючи перед Korea Herald, Samsung повідомила виданню, що в даний час вони оцінюють ситуацію, але неясно, як компанія планує рухатися вперед і наскільки сильно постраждали поточні пристрої Samsung в результаті розміщення всіх цих даних в Інтернеті.