У Razer Є Купа Нових Аксесуарів, Призначених Для Стримерів

Пряма трансляція може здатися досить простою, як включення веб-камери, але, якщо ви помітили, у більш відомих стримерів, як правило, набагато чистіші настройки, де їх камери чіткіше, голоси звучать набагато краще, а освітлення також досить хороше. Якщо ви хочете покращити Налаштування потокового передавання, то Razer може мати пару нових аксесуарів для вас.

Нещодавно компанія анонсувала три нових аксесуара, призначених для стримерів. Одним з них є Razer Key Light Chroma, які, по суті, є світлові панелі, які ви направляєте на себе, щоб забезпечити краще освітлення. Кольори варіюються від холодного білого до теплого білого, і він також підтримує RGB, якщо вам це подобається.

Користувачі також можуть запрограмувати освітлення так, щоб воно реагувало на події у вашому потоці, такі як підписка, пожертвування та багато іншого. Крім того, є ще Аудіомікшер Razer. Для користувачів, у яких є мікрофони XLR, вам зазвичай потрібен аудіоінтерфейс для його підключення до того, як він підключиться до вашого ПК, і вам підійде Аудіомікшер Razer.

Це дозволяє користувачам краще керувати своїми мікрофонними входами, додає фантомне живлення для мікрофонів, яким може знадобитися більше потужності, і користувачі також можуть легко відключити свої мікрофони натисканням кнопки.

І останнє, але не менш важливе – це нагрудний мікрофон Razer Seiren BT. Це призначено для користувачів, яким потрібен бездротовий мікрофон, якщо вони будуть транслювати потокове передавання в дорозі, але його також можна використовувати з вашим комп’ютером, якщо у вас є Bluetooth. Є вбудоване шумозаглушення і інші опції настройки.

Якщо ви зацікавлені, Razer Key Light Chroma коштує 300 доларів, в той час як Аудіомікшер Razer буде продаватися за 250 доларів, а мікрофон Razer Seiren BT з лацканами обійдеться вам в 100 доларів.