Повідомляється, Що Проектна Група Apple Car На Деякий Час Була Розпущена

Вже деякий час до нас доходять чутки про те, що Apple, мабуть, розробляє свій власний електромобіль, попередньо відомий як Apple Car. Однак, згідно з твітом аналітика Мінг-Чи Куо, він чув, що команда, що стоїть за автомобілем Apple, фактично вже деякий час розпущена.

Куо також пише, що якщо Apple захоче почати масове виробництво своїх автомобілів до 2025 року, реорганізація повинна відбутися протягом наступних 3-6 місяців. Насправді трохи дивно почути, що команда була розпущена, особливо з тих пір, як в минулому році з’явилися чутки та повідомлення про те, що Apple шукає партнерів з виробництва та веде переговори з такими компаніями, як Kia.

Фактично, Марк Гурман з Bloomberg ще в листопаді 2021 року припустив, що Apple, мабуть, прискорює роботу над проектом, тому чути суперечливі повідомлення про те, що команда була розпущена, дійсно дивно. Гурман також повідомив, що у команди з’явився новий лідер в особі Кевіна Лінча, віце-президента Apple за технологіями, який раніше працював над такими продуктами, як Apple Watch.

Щоб бути справедливим, створення власного автомобіля Apple буде серйозним зрушенням у фокусі та зусиллях компанії, оскільки це абсолютно нова категорія продуктів у порівнянні з тим, що вони були відомі, тому слід очікувати змін у команді, керівництві тощо. У будь-якому випадку, зараз, ймовірно, краще поставитися до цього з недовірою, а оскільки до 2025 року ще досить далеко, тільки час покаже, як будуть розвиватися автомобільні плани Apple.