Очікується, що Поставки iPhone 13 скоротяться в лютому 2022 року

Зазвичай, коли Apple запускає новий iPhone, його може бути трохи складно отримати на старті через величезний попит. Однак цього року ситуація трохи відрізняється, тому що на додаток до звичайного високого попиту спостерігається глобальний дефіцит чіпів, що означає, що Apple доводиться ще важче, ніж до задоволення цього попиту.
Для тих, хто ще не розмістив своє замовлення і все ще відкладає це, вам може бути цікаво дізнатися, що поставки можуть скоротитися в найближчі місяці. Це відповідно до звіту DigiTimes (paywall), в якому вони стверджують, що нестача компонентів починає зменшуватися і що в лютому 2022 року все повинно бути простіше.

Згідно з повідомленням, “нестача компонентів IC, що виникла на початку жовтня для iPhone 13 серії, поступово зменшується в міру того, як постачальники збільшують виробництво, а збирачі планують активізувати виробництво до наступного лютого, щоб задовольнити попит на термінали, згідно з джерелами в ланцюжку поставок”.

Прямо зараз, наскільки ми можемо судити, моделі iPhone 13 mini і iPhone 13 оцінюють час доставки в 5-7 днів, але моделі iPhone 13 Pro і Pro Max більш високого класу оцінюють час доставки в 3-4 тижні.