КАМЕРА HW # 11 :TCL, Motorola, Samsung

У цьому раунді ми додаємо і виділяємо останні дані камер і оновлення результатів з телефонів, які люди можуть придбати під час курортного сезону. Багато хто з цих телефонів є найкращими продуктами, пропонованими компаніями, тому апаратний потенціал камери, безсумнівно, важливий для вас.

Ми класифікуємо системи камер смартфонів на основі їх об’єктивної апаратної потужності, використовуючи наш фірмовий тест CAMERA HW і його алгоритм, який дозволяє нам аналізувати сотні смартфонів і надавати більш широкий огляд ринку.

Щоб отримати докладнішу інформацію про цей тест, перегляньте поширені запитання про камеру HW. Повний список камер знаходиться внизу сторінки. Алгоритм налаштовується і коригується за допомогою аналізу зображень в реальному світі за допомогою нашого тесту IQ камери на основі зображень (IQ = якість зображення).

TCL 20 Pro 5g в даний час лідирує в лінійці смартфонів TCL, і він оснащений системою задньої чотирикамерної камери, як і TCL 10 до цього. Тим не менш, показник HW камери 20 Pro становить 119, в порівнянні з 136 у 10 Pro.

Отже, що ж сталося? Судячи з наявних у нас даними, в основній камері TCL 20 Pro 5g використовується датчик з більш низькою продуктивністю, що впливає на теоретичний результат фотозйомки. Надширокосмугова камера залишилася практично ідентичною, тому ніяких помітних змін немає.

Дивлячись на загальну картину телефону, цілком імовірно, що TCL перетасував ресурси, тому що TCL 20 Pro має на 50% більш високу графічну продуктивність, ніж TCL 10 Pro, і кращим чіпсетом. Новий смартфон краще, але камера не є переможцем bom shifting (специфікація матеріалів).

Що стосується Samsung, то про нові складні телефони Galaxy Z Fold3 і Z Flip3 говорять в місті, поставки яких набагато випереджають поставки попереднього покоління. Не дивно, що Z Fold 3 отримує хороший показник HW камери 157, що ставить його поруч з камерою Galaxy S21, про яку Ви так багато чули. Не пропустіть наш огляд fill Galaxy Z Fold3.

Що стосується Galaxy Z Flip3, то його камера має більш скромний показник 117, що наближає її до чогось на зразок камери Galaxy A52.

Ймовірною причиною такого результату є проблеми з дизайном, пов’язані з таким компактним складним телефоном. Деякий внутрішній об’єм втрачається, і компоненти повинні бути меншими, включаючи модулі камери. Ви можете побачити зразки фотографій та інші коментарі до камери в нашому повному огляді Z Flip3.