Злодії iPhone знайшли новий спосіб розблокувати вкрадені пристрої

Якщо ваш iPhone був загублений або вкрадений, Apple дозволяє користувачам заблокувати його. Це означає, що злодій не зможе отримати доступ до вашого телефону або навіть стерти його з заводу, якщо у нього немає доступу до ваших даних Apple ID. На жаль, схоже, що злодії стали розумнішими і знайшли нові способи обманом змусити користувачів розблокувати свої пристрої для них.

У сьогоднішньому звіті з Індії розповідається історія людини, яка називає себе Ведантом, який втратив свій iPhone 12. Вони виконали звичайні дії, використовуючи “знайди Моє”, щоб знайти пристрій, а також заблокувати його. Через кілька днів передбачалося, що все втрачено, поки вони не отримали SMS-повідомлення про те, що телефон знайдений і що їм потрібно натиснути на посилання, щоб відобразити його місце розташування.

Сама посилання виглядає підозрілою для будь-кого, хто може бути трохи обізнаний про те, як працюють фішингові шахрайства, але оскільки вона містила такі слова, як “icloud” і “findmy”, вона виглядала майже законною. На жаль для Vedant, вони перейшли за посиланням і ввели свої облікові дані Apple ID, після чого отримали електронний лист, в якому стверджувалося, що Apple ID використовувався з іншого комп’ютера.

Зрозумівши, що це виверт, Ведант спробував змінити свій пароль, але до того часу було вже занадто пізно. iPhone був видалений з пов’язаного облікового запису Apple ID, і” знайти мій ” був відключений. Хоча це не особливо складна афера, вона підкреслює важливість того, щоб посилання, за якими ви переходите, були законними.