Домени Google Нарешті Вийшли З Бета-Версії

Якщо ви хочете мати власне доменне ім’я для свого власного веб – сайту, є безліч варіантів на вибір. Наприклад, ви можете придбати хостинг-план і домен у компанії, у якої ви купуєте хостинг-простір, але тоді це стає трохи заплутаним, якщо ви пізніше перейдете на інший хост.
Це означає, що покупка домену окремо від хоста може бути “чистішим” способом керування вашими доменами, і, схоже, ви зможете придбати його через Google. Для тих, хто незнайомий, Google дійсно має платформу, яка дозволяє купувати домени через них, які називаються Google Domains.

Раніше Служба була в бета-версії з 2015 року, і, згідно з оголошенням Google, схоже, що він нарешті вийшов з бета-версії. Оскільки він був у бета-версії, не всі могли взяти участь у ньому або придбати домени через нього, але тепер, коли він вийшов з бета-версії, Google оголосив про загальну доступність у 26 країнах.

За словами Google, ” сьогодні ми переводимо домени Google з бета-версії в загальнодоступну доступність в 26 країнах. Маючи мільйони активних реєстрацій, ми знаємо, наскільки цінні доменні імена для клієнтів, і ми серйозно ставимося до відповідальності за надання послуг, які часто лежать в основі бізнесу, бренду або захоплення “.

Майте на увазі, що вам все одно знадобиться хост, навіть якщо у вас є домен, тому вам доведеться знайти його самостійно, але ви зможете керувати своїм доменом через Google, якщо вирішите купити через них.