Вартість обміну вашого iPhone тільки що впала

Якщо ви хочете обміняти свій iPhone на новий, особливо якщо ви плануєте використовувати власні послуги Apple з обміну, будьте готові отримати менше, ніж ви сподівалися. Це пов’язано з тим, що MacRumors помітили, що, схоже, Apple знизила вартість обміну для своїх iPhone в усіх напрямках.

Наскільки велика різниця, буде залежати від моделі до моделі, але в основному, за винятком iPhone X, у всіх моделей були знижені ціни на обмін. Візьмемо, наприклад, iPhone 12 Pro Max. Спочатку він був оцінений в 790 доларів, але зараз він коштує всього 700 доларів. Це зниження на 90 доларів, що дещо істотно, але, як ми вже говорили, воно варіюється від телефону до телефону.

Наприклад, iPhone SE другого покоління коштував до 170 доларів, але зараз він коштує всього 160 доларів, так що різниця становить всього 10 доларів, але знову ж таки, ми припускаємо, що телефони, які з самого початку не коштували багато, мають невеликі зміни у вартості в порівнянні з більш новими і більш дорогими моделями Apple.

Майте на увазі, що це максимальні ціни, які ви можете отримати за телефони. Скільки ви отримаєте, також буде залежати від інших факторів, таких як стан вашого телефону, тому Ви можете в кінцевому підсумку отримати менше максимального значення, якщо ви обміняєте старий iPhone на той, який все ще знаходиться у відносно хорошому стані.