Аукціон доходів Федерального iPhone і iPad старих починаючи від$ 400

Доходи Федерального відкрив аукціону, який дасть можливість купити продукцію Apple по самим товаришів. Один з лотів включає в себе iPhone 7 і iPad Air 2 (Apple), ставки початкові$ 400. На обгін призначена для людей і компаній. Кому цікаво, можуть направляти пропозиції до 21ч цей понеділок (05). Сеанс віртуальної заплановано на завтра (06) з 10 ранку.

Аукціон організований на одиницю виручки в Міжнародний аеропорт Viracopos Кампінас, Сан-Паулу. Фізичних та юридичних осіб, Бразилії, можуть продемонструвати інтерес 82 безліч продуктів зобов’язання від оригінального органом. Пропозиції для компанії відправляються R$ 8.300.

Зацікавлені сторони повинні мати на увазі деякі обмеження, Правила роботи та події. У декількох лотів, Рецепт класифікує продукт, як “відновлені” і підкреслює, що не дає ніяких гарантій роботи елементів. Хто обійти конкурентів і забезпечити партії, також необхідно оплатити відправку товару або організувати висновок на диску Viracopos, оскільки орган не несе відповідальності за доставку.

Аукціон складається з 82 різних партій, з яких 50-це самостійні одиниці iPhone 7-текст не повідомляє, якщо це версія з накопичувачем на 128 ГБ або 256 ГБ і блок від iPad Air 2.

Телефон в питання-це модель 2016 року, як і раніше досить популярна на ринку старих і може бути знайдений, новий r$ 2.100, в Бразилії. Вже планшет на питання, є моделлю початкового рівня, представлений в 2014 році. В даний час це покоління знаходиться за межами програми оновлення бренду, що гарантує п’ять років updates.

32 багато інших унікальних для компаній, пропонують велику продукти за високими цінами. Пакети, годинник має мінімальну ставку в$ 8.300 і складається з 50 одиниць iPhone 7. 150 одиниць смартфон, лот 77 є найдорожчим аукціону, з kickoff$ 25000. Є ще комбінації проміжних – з 10 ipad Air 2 і 50 iphone 7, наприклад – починаючи від$ 10 000.