Анонсована Альфа-версія Steam для Chrome OS

У порівнянні з іншими комп’ютерними операційними системами, такими як Windows або macOS, Chrome OS Google в значній мірі розглядається як платформа, яка ідеально підходить, якщо ви хочете виконати легку роботу, будь то на роботі або в школі, або навіть вдома, якщо вам не потрібно робити нічого особливо незвичайного.
Однак для тих, хто є шанувальниками ОС Chrome і хотів би побачити більше функціональності, є кілька хороших новин, оскільки Google оголосила, що альфа-збірка Steam з’явиться в ОС Chrome.

У повідомленні на сторінці спільноти Chromebook менеджер спільноти написав: “як ви, можливо, вже чули, наша команда працює з Valve над впровадженням Steam в Chrome OS. Ми дуже раді повідомити, що скоро ми випустимо ранню версію Steam в альфа-версії для Chrome OS на каналі розробників для невеликого набору хромбуків “.

Раніше в цьому році повідомлялося, що кілька вибраних брендів / моделей пристроїв Chromebook будуть підтримувати Steam, але тоді питання полягало в тому, коли Steam дійсно запуститься. Хоча це альфа-версія, яка означає, що до запуску повної версії ще є кілька шляхів, це все одно хороша новина і відмінний початок.